sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/clanek_standard
Jihočeský kraj - Olympiáda dětí a mládeže

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace


Olympiáda dětí a mládeže

Navigace - třetí úroveň - výběr části rubriky

Hry VIII. zimní olympiády dětí a mládeže ČR 2018

Již osmá zimní olympiáda se uskuteční v Pardubickém kraji ve dnech 28. 1. – 2. 2. 2018. Klání v 11 sportovních disciplínách se odehrají v Litomyšli, Dolní Moravě, Letohradě, Čenkovicích a České Třebové.
Jihočeská výprava čítající 94 sportovců a 32 trenérů, servismanů a vedoucích výpravy obsadí všechny sportovní disciplíny (alpské a běžecké lyžování, biatlon, krasobruslení, lední hokej, lyžařský orientační běh, snowboarding, skicross, šachy, taneční soutěž) včetně rychlobruslení.
Kompletní informace o Hrách VIII. zimní olympiády dětí a mládeže ČR naleznete na webové stránce https://odm.olympic.cz/2018

 


 

Hry VIII. letní Olympiády dětí a mládeže ČR 2017
Letní Olympiáda dětí a mládeže se uskuteční ve dnech 24. - 29. 6. 2017 v Jihomoravském kraji. Celkem je na program zařazeno 22 sportovních a 1 doprovodná disciplína.
Jihočeský kraj výprava bude mít rekordních 330 účastníků, z toho 273 sportovců a 54 trenérů a vedoucích.V sobotu 24. 6. 2017 začalo celorepublikové klání krajských reprezentací v Brně. Jihočeská výprava čítající 330 sportovců a trenérů je po pondělním soutěžním dni na 8. místě v pořadí krajů se 6 zlatými, 5 stříbrnými a 6 bronzovými medailemi. Aktuální informace z dějiště závodů naleznete ZDE.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku