Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

Pomocná navigace

  

Archiv aktualit

Foto aktualita (182.99 KB) 3.10.2018

Dne 12. 10. 2018 se mohou dobrovolníci bez rozdílu věku zapojit do úklidu Branišovského lesa. Tuto akci pořádá Radambuk – Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje v rámci projektu 72 hodin. Bližší informace naleznete v přiložené pozvánce.

Co je 72 hodin?

Jedná se o tři dny plné dobrovolnických aktivit. Kdykoliv během těchto 72 hodin a zároveň jakkoliv dlouho se dobrovolníci po celém Česku pustí do aktivit, které pomohou druhým, přírodě, či jejich okolí....

Foto aktualita (9.79 KB) 1.10.2018

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením. 

...
Výstava ovoce (65.80 KB) 1.10.2018

Každým rokem v říjnu (letos 12. 10. – 16. 10.) se koná ve SOŠ veterinární, mechanizační a zahradnické a Jazykové škole s právem státní jazykové zkoušky v Rudolfovské ulici č. 92 v Českých Budějovicích  regionální výstava ovoce. Tato výstava má  svou dlouholetou tradici. Letošní ročník je ročníkem devatenáctým.
 
Tématem letošní výstavy je 100. výroční založení naší republiky.

...
slavnostní imatrikulace (144.55 KB) 27.09.2018

Osm desítek studentů starších 55 let nastoupí do prvního ročníku projektu Vzdělávání III. věku při Základní umělecké škole v Třeboni. Studovat budou ve čtyřech oborech -  hudebním, výtvarném, tanečním a literárně dramatickém. Slavnostní imatrikulace už druhého běhu Akademie umění a kultury, kterou finančně podporuje Jihočeský kraj, se v koncertním sále zúčastnili budoucí studenti z Českých Velenic, Suchdola nad Lužnicí, Třeboně a Lomnice nad Lužnicí.

...
50 let vodní záchranné služby v Dolní Vltavici (142.37 KB) 27.09.2018

Vodní záchranáři v sobotu 22. září oslavili padesátileté výročí od svého založení. V Hotelu Resort Relax Dolní Vltavice a také před základnou v Dolní Vltavici, kde mají své sídlo českokrumlovští vodní záchranáři, proběhla oslava nejen výročí, ale i slavnostní předání ocenění členů VZS ČČK a VZS Horního Rakouska za jejich záslužnou dobrovolnickou práci, záchranu životů a dlouholetou činnost u VZS ČČK. Ocenění převzali i političtí...

logo soutěže (45.83 KB) 27.09.2018

V Jihočeském vědeckotechnickém parku, akciové společnosti Jihočeského kraje, podporují všechny, co mají odvahu, zvažují podnikání a svou myšlenku chtějí převést v čin. Dne 1. 10. 2018 bude vyhlášen 2. ročník regionální veřejné soutěže určené pro všechny fyzické osoby starší 18 let a firmy, které mají nápady a nové myšlenky vhodné k podnikání.

Garantem programu „Jihoczech – soutěž nejen pro startupy“ je stejně jako v prvním...

Foto aktualita (9.79 KB) 27.09.2018

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením. 

...
mladí basketbalisté u hejtmanky Stráské (179.13 KB) 25.09.2018

Mladé písecké basketbalisty přijala v úterý 25. září hejtmanka Ivana Stráská, aby jim poděkovala za vzornou reprezentaci kraje. Oddíl Sršňů ze Sokolu Písek zvítězil v kategorii do 17 let a v nejvyšší celorepublikové soutěži - Extralize tak získal titul Mistr ČR. Finálový turnaj se odehrál v mimořádné atmosféře před zcela zaplněným hledištěm, což je v mládežnickém sportu zcela vyjímečné.

"Chtěla bych pogratulovat k velkému...

25.09.2018

Aktuálně vyhlášená výzva Jihočeských podnikatelských voucherů je v pořadí již pátá, která se v rámci dotačního programu otevírá jihočeským podnikům. Mohou získat dotaci na pořízení služeb v hodnotě až 150 000 Kč při spoluúčasti 25 %. Lze pořídit například měření či diagnostiku při zavádění nových výrobků, vývoj software či hardware, modelování a simulace dějů nebo design nových výrobků a jiné služby, které podnikatelský subjekt...

« Předchozí        Aktuální stránka: 8/537        Další »
Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku