sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl
Aktuality
obrázkový předěl
Foto aktualita (75.59 KB) 13.10.2017

Věcný a finanční dar v celkové výši 75 tisíc korun věnovaný Technologickým centrem Písek (TCP) předal ve středu 11. října první náměstek hejtmanky Josef Knot Vyšší odborné škole, Střední průmyslové škole a Střední odborné škole řemesel a služeb ve Strakonicích. Předání daru proběhlo za přítomnosti vedení a vybraných studentů této školy v prostorách TCP. 

„Pokud nechceme být montovnou Evropské unie, musíme podporovat...

Stříhání pásky na dálnici D3 Veselí nad Lužnicí - Bošilec (164.87 KB) 12.10.2017

Zase o něco rychleji a bezpečněji budou moci jezdit řidiči v Jihočeském kraji. Od čtvrtka 12. října jim začne sloužit nový úsek dálnice D3 na trase Veselí nad Lužnicí – Bošilec. Více než pět kilometrů nových komunikací stálo okolo 635 milionů korun bez DPH, což je o polovinu méně, než byla původní předpokládaná nabídková cena.

„Musím se přiznat, že v začátcích celé stavby jsem měl obavy, jestli lze za necelých padesát procent předpokládané nabídkové ceny...

Foto aktualita (9.79 KB) 11.10.2017

Televizní magazín vysílaný Jihočeskou televizí přináší každý týden zprávy o aktuálním dění v Jihočeském kraji.

Videoprezentace v této části webových stránek jsou uloženy na serveru YouTube. K integraci přehrávače videa níže je použit kód, generovaný službou YouTube. Vzhledem k použité technologii nesplňuje tato stránka požadavky standardu XHTML 1.0 Strict. Důsledkem může být snížení přístupnosti pro osoby se zdravotním postižením.

 

...
10.10.2017

Výtvarný podzim v Boudě se kvapem blíží. Projekt podpořený Jihočeským krajem, městem Český Krumlov a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR nabídne dětem z Českého Krumlova výtvarně-řemeslné aktivity od 9. do 13. října.
„Nachystané máme oblíbené činnosti, jako je například drátkování kamínků, malování na plátno nebo vypalování do kůže,“ načrtává Jiří Muk z Centra pro pomoc dětem a mládeži, které je...

9.10.2017

Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s dalšími partnery pořádá odborný seminář pro podnikatele a zástupce malých a středních podniků s názvem „Dotace nejen pro začínající podnikatele“ s podtitulem „PŘÍLEŽITOST PRO VAŠE PODNIKÁNÍ“. Akce se uskuteční v pondělí 23. října 2017 od 9:30 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích (U Zimního stadionu 1952/2).
Seminář nabídne ucelený...

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku