sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Hokejoví fanoušci mohou využít parkoviště krajského úřadu
28.02.2008


Hokejoví fanoušci, kteří přijedou ve středu 5. a ve čtvrtek 6. března do Českých Budějovic na čtvrtfinálové zápasy play off domácího Mountfieldu, budou moci k parkování svých vozidel, jak rozhodl hejtman Jihočeského kraje Jan Zahradník, využít zhruba 100 míst v areálu druhé budovy Krajského úřadu Jihočeského kraje, která sídlí v ulici B. Němcové. Příjezd na ohrazené a hlídané parkoviště je přitom z dolní části ulice generála Svobody.
„Je jasné, že tyto zápasy přilákají do Českých Budějovic fanoušky z celého kraje a proto jsme se rozhodli vyjít jim vstříc a umožnit jim po dobu play off zápasů parkovat ve zmíněném prostoru," říká hejtman.
Ve dnech play off, tedy i v případných dalších čtvrtfinálových, semifinálových a finálových utkáních, budou moci motoristé zaparkovat v době od 16.45 do 17.45 hodin, poté se parkoviště uzavře. Pro odjezdy pak je vyčleněna doba od 19.45 do 21 hodin, kdy je nutné parkoviště opustit.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku