sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Kraj vyhlásil literární soutěž na téma „Boj se šikanou"
31.03.2008


Jihočeský kraj ve spolupráci se „STONOŽKOU - Hnutím na vlastních nohou", vyhlašují literární soutěž pro žáky 2. stupně základních škol a studenty středních škol Jihočeského kraje na téma „Boj se šikanou (No Bullies Fashion) aneb „Jak bych řešil(a) problém šikany, kdybych byl(a) ...?", například ředitelem školy, starostou města nebo obce, policistou, třídním učitelem, řidičem autobusu, trenérem fotbalového oddílu, atd.
„Cílem této soutěže je přimět děti k zamyšlení nad problémem šikany, nad sebou samými a nad jejich možnostmi se šikanou se vypořádat," říká Marie Hrdinová, krajská radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy, která převzala nad soutěží záštitu.
Literární práce (zamyšlení, esej, vyprávění...) v rozsahu 1-2 stran A4 je možné posílat do 15. května v písemné podobě (ručně i na počítači) v pěti kopiích poštou na adresu Krajský úřad - Jihočeský kraj, Ing. Bc. Marie Hrdinová - členka rady, U Zimního stadionu 1952/2, 370 76 České Budějovice.
Práce musí obsahovat jméno autora, věk, třídu, adresu školy a jméno vyučujícího. Vyhodnocení se uskuteční do konce května a deset nejúspěšnějších autorů se se svými učiteli zúčastní 10. června v budově krajského úřadu slavnostního setkání s předáním diplomů, dárkových předmětů Jihočeského kraje a knižních poukázek.
Práce žáků a studentů budou také využity v publikaci, kterou vydá „STONOŽKA - Hnutí na vlastních nohou" v roce 2009 u příležitosti předsednictví České republiky EU jako dárek pod heslem „Děti pomáhají dětem".

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku