sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Kontaktní místa Czech POINT vyřizují další tři nové agendy
12.01.2009


Další tři nové agendy začaly vyřizovat od začátku letošního roku kontaktní místa Czech POINT na Krajském úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích. K výpisům z katastru nemovitostí a z trestního, obchodního i živnostenského rejstříku přibyly výpisy bodového hodnocení osoby z Centrálního registru řidičů a ze Seznamu kvalifikovaných dodavatelů z Informačního systému o veřejných zakázkách, který je vhodný pro podnikatele, hlásících se do výběrových řízení.
Třetí novou agendou pak je Registr účastníků provozu MA ISOH („Modul Autovraky Informační Systém Odpadového Hospodářství), kdy od 1. ledna autorizují vybraná místa Czech POINT kontaktní osoby, které žádají o oprávnění k přístupu do MA ISOH. Tento výpis je určen pro firmy, zabývající se likvidací autovraků. Přístup do systému může přitom získat pouze podnikatelský subjekt, který má oprávnění k provozování sběru vybraných autovraků od krajského úřadu. Bližší informace lze získat na majetkovém odboru Krajského úřadu Jihočeského kraje na tel. 386 720 321 a 386 720 436.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku