sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Pro svou prezentaci získaly střední školy prostor na krajském úřadu
26.01.2009


Vlastní prostor k prezentaci budou mít od zítřejšího dne v budově Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích střední školy, jejichž zřizovatelem je Jihočeský kraj. Symbolicky před kanceláří radní pro oblast školství, mládeže a tělovýchovy Jany Krejsové ( II. NP) jsou umístěny velkoplošné nástěnky, které budou školám k dispozici. Kromě nich je zde i stolek pro případné letáčky, propagační materiály a brožury škol pro potřeby veřejnosti. Jako první se zde představí Střední škola obchodu, služeb a podnikání a Vyšší odborná škola České Budějovice se sídlem v Kněžskodvorské ulici.
Na jedné z nástěnek budou moci školy vždy po dobu tří týdnů prezentovat své úspěchy, účast na soutěžích, přehlídkách, veletrzích, spolupráci s firmami a zahraničními školami. Jak zaujmou zaměstnance a návštěvníky krajského úřadu či samotné krajské zastupitele, bude pouze na nich. Vítány přitom budou ze strany škol nápadité upoutávky již ve vstupním vestibulu úřadu.
Druhá nástěnka bude sloužit k přehlídce všech tělovýchovných a volnočasových aktivit mládeže. Právě v těchto oblastech dosahují jihočeští mladí sportovci velkých úspěchů, například na Hrách letní olympiády dětí a mládeže ČR, jejíž čtvrtý ročník se letos bude konat od 23. do 28. června v Táboře. Prezentační cyklus škol bude po zítřejším startu zahajován vždy jedenkrát za tři týdny, a to již pravidelně v pondělí.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku