sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Konec nominací na cenu Křesadlo pro dobrovolníky roku se blíží
13.04.2010

Jihočeský kraj - Již jen do prodlouženého termínu 18. dubna je možné nominovat dobrovolníky Jihočeského kraje na tradiční cenu Křesadlo za rok 2009, jejíž vyhlášení se pod záštitou jihočeského hejtmana Mgr. Jiřího Zimoly a starosty města Strakonice Ing. Pavla Vondryse uskuteční v dubnu ve Strakonicích.

Letos tak budou již poosmé v Jihočeském kraji oceněni dobrovolníci, kteří věnují svůj čas a energii prospěšným aktivitám. Akci pořádají občanské sdružení BEZ a INKANO Písek společně s Komunitní nadací Blanicko-Otavskou z Protivína. „Za aktivity v uplynulém roce bude oceněno cenou Křesadlo pět individuálních dobrovolníků", říká Michal Novotný z pořádajícího sdružení BEZ. „Jihočeskou specialitou je cena s názvem „Dobrá parta", kterou získá tým dobrovolníků", doplňuje Romana Kotrbatá, předsedkyně sdružení INKANO Písek. Nominace je možné zasílat do 18. dubna 2010 e-mailem na adresu kresadlo-jc@seznam.cz.

Formuláře na nominaci dobrovolníků a jejich týmů si lze napsat na stejnou e-mailovou adresu kresadlo-jc@seznam.cz nebo si je stáhnout z webových stránek ceny www.kresadlo-jc.cz.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku