sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Návštěva partnerské školy (128.28 KB)
Návštěva partnerské školy v Traunsteinu
30.11.2011

V listopadu letošního roku se žáci a učitelé Střední školy obchodní, České Budějovice, Husova 9 včetně ředitelky školy Jarmily Benýškové vypravili na tradiční návštěvu partnerské školy v bavorském městě Traunstein.
Německá škola připravila pro své hosty pestrý program, v jehož úvodu proběhlo každoroční změření sil žáků obou škol ve fotbalovém zápase. Dalšími body programu byly večerní prohlídka města a návštěva jednoho ze zámků Ludvíka II. na ostrově Herreninsel na nedalekém Chiemském jezeře.
Hlavním cílem návštěvy však bylo projednání další dlouhodobé spolupráce škol v nejrůznějších projektech a aktivitách. Ještě v letošním školním roce se bude realizovat stáž vyučujících německého jazyka na traunsteinské škole a rýsují se také další možnosti spolupráce, ať už v oblasti kultury a sportu, nebo v podobě souvislé praxe našich žáků v Bavorsku.
Letošní návštěva partnerské školy v Traunsteinu tak byla velkým přínosem pro obě školy a z hlediska dlouhodobé spolupráce startovním můstkem pro mnoho dalších společných projektů.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku