sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Zahájení nominace do soutěže Talent Jihočeského kraje roku 2011
1.12.2011

Dům dětí a mládeže České Budějovice vyhlašuje soutěž Talent Jihočeského kraje roku 2011. V kategorii humanitní, přírodovědné, technické, umělecké, sportovní, speciální a v kategorii všestranný talent mohou soutěžit jednotlivci ve věku od 10 do 19 let, kteří se v období od 1. ledna do 31. prosince 2011 umístili v okresních a vyšších kolech soutěží a přehlídek a kteří trvale bydlí nebo studují na školách v Jihočeském kraji.
Návrhy na ocenění v soutěži Talent Jihočeského kraje mohou podávat písemně školy nebo jednotlivci, například rodiče, trenéři apod., spolu s kopií výsledkových listin, diplomů či vyznamenání. Nominace je potřeba zaslat na adresu: DDM, U Zimního stadiónu 1, 370 01 České Budějovice nebo e-mailem na ddm@ddmcb.cz. Uzávěrka přihlášek je do 20. ledna 2012.
O udělení ceny Talent Jihočeského kraje rozhodují odborné komise jmenované vyhlašovateli soutěže. Slavnostní vyhlášení se odehraje 22. února 2012 v hudební síni Jihočeské komorní filharmonie v Českých Budějovicích v 16,00 hodin. Více informací o soutěži podá Josef Hošek - tel. 386447311, e-mail: hosek@ddmcb.cz. Soutěž se koná pod záštitou členky Rady Jihočeského kraje Jany Krejsové a náměstka primátora města České Budějovice Petra Podholy."

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku