sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
1. místo pro Střední školu obchodní na Vzdělání a řemesle
2.12.2011

Ve dnech 23. - 25. 11. 2011 probíhala na českobudějovickém výstavišti tradiční výstava Vzdělání a řemeslo. Novinkou letošního roku byla možnost představit svou školu formou půlhodinové prezentace. V pavilonu B4 tak bylo připraveno pódium, na kterém školy ukázaly, co mohou svým budoucím žákům nabídnout.
Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9 se představila prostřednictvím prezentace ve formě kalendáře. Postupně mohli diváci zhlédnout všech deset měsíců školního roku a žákyně druhého a třetího ročníku oboru Cestovní ruch provázely diváky těmi nejzajímavějšími akcemi, které škola v jednotlivých měsících pořádá a kterých se účastní. Pochlubily se také vybaveným školním zázemím. Objevily se fotografie z mnoha exkurzí, soutěží, charitativních, kulturních, sportovních a dalších akcí, které již mají ve škole svou tradici.
„Na naší škole se stále něco děje." Tak zněl název uvedené prezentace. Na slavnostním zakončení celostátní výstavy odměnili pořadatelé tuto netradiční prezentaci prvním místem a ocenili tak to, čím je tato škola výjimečná.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku