sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Europe Direct (67.10 KB)
Europe Direct míří na Mikuláše za nemocnými
2.12.2011

Program Dobrovolníci v nemocnicích pořádá pro pacienty českobudějovické nemocnice různé akce s cílem zlepšit kvalitu života pacientů, kteří jsou hospitalizováni na oddělení následné péče a na onkologickém oddělení. Dobrovolníci tak v průběhu roku dochází za nemocnými a zapojují se do nejrůznějších aktivit, jako jsou například tvořivé dílny, besídky nebo koncerty. 5. prosince proběhne v nemocnici mikulášská nadílka.

Do programu Dobrovolníci v nemocnicích se letos poprvé zapojí i pracovnice informačního střediska Europe Direct České Budějovice. Spolu s Mikulášem přinesou pacientům drobné dárečky nakoupené z chráněných dílen v Jihočeském kraji. „Tímto krokem chceme nejen podpořit myšlenku dobrovolnictví, ale také vnést alespoň trochu radosti do nemocničního prostředí a zpříjemnit nemocným nadcházející období svátků," říká vedoucí českobudějovického střediska Europe Direct Vladimíra Pavlová.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku