sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Klíče pro život - partneři (57.05 KB)
Odbornostní setkání v rámci projektu Klíče pro život
28.03.2012

Odbornostní setkání Jihočeského a Plzeňského kraje v rámci národního projektu Klíče pro život se pod záštitou radní Jihočeského kraje RNDr. Jany Krejsové konalo 22.-23.3. 2012 v Táboře.

Setkání osobně navštívila RNDr. Jana Krejsová radní Jihočeského kraje pro oblast školství a Mgr. Václav Průcha vedoucí oddělení mládeže, tělovýchovy a sportu z OŠMT Krajského úřadu Jihočeského kraje.

Z pěti navržených odborností se uskutečnily čtyři - Táborové aktivity s 12 účastníky, Výukové programy s 9 účastníky, Aktivity v otevřených klubech s 13 účastníky, Mateřská centra - centra pro předškoláky se 7 účastníky. Neotevřela se odbornost - Aktivity pro děti a mládež v ICM , kde byli přihlášeni dva zájemci.
Celkem bylo představeno 40 příkladů dobré praxe z DDM a NNO obou krajů.

Účastníci jako nejlepší vybrali tyto příklady dobré praxe z jednotlivých odborností:

  1. Táborové aktivity: Výroba 3D objektů - zvířátka. Předkladatel DDM Prachatice, Milena Matějková.
  2. Mateřská centra-centra pro předškoláky: Pojďme spolu do přírody. Předkladatel DDM Jindřichův Hradec, Huboňová Štufková Ludmila Mgr.
  3. Aktivity v otevřených klubech: Den na ruby. Předkladatel Portus o.s. Prachatice - pracoviště COOLNA, Pešková Jitka Dis..
  4. Výukové programy: Bariérový den. Předkladatel MěDDM Týn nad Vltavou, Fraňková Pavla Ing.

Vítězné příklady dobré praxe budou po podrobném rozpracování uveřejněny na webových stránkách Národního institutu dětí a mládeže MŠMT Praha a následně distribuovány ve společné publikaci příkladů dobré praxe v České republice.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku