sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Jižní Čechy jsou oblíbenou destinací polských turistů
28.03.2012

Jihočeská centrála cestovního ruchu ve spolupráci se zastoupením Agentury CzechTourism v Polsku organizuje ve dnech 27. - 29. 3 2012 study tour pro touroperátory z Polska. Účastníci navštíví Tábor, Český Krumlov, České Budějovice a Hlubokou nad Vltavou.

Ve středu 28.3.2012 zavítá celkem jedenáct polských touroperátorů a zástupců cestovních kanceláří do metropole jižních Čech, kde se od 16 hod. v zasedací místnosti Jihočeské hospodářské komory v Českých Budějovicích zúčastní workshopu zaměřeného především na školní turistiku, tematické zájezdy za kulturou a historií, památkami UNESCO i na kongresovou turistiku. To vše mohou jižní Čechy polským zástupcům nabídnout.

Touroperátoři a zástupci polských cestovních kanceláří v průběhu workshopu získají nové kontakty, které pomohou navázat spolupráci v oblasti cestovního ruchu v našem regionu.
"Účastníci study tour budou mít možnost získat potřebné informace o turistickém potenciálu jižních Čech při osobním jednání, zařadit tak region jižních Čech do nabídky cestovních kanceláří a tím přímo podpořit cestovní ruch v Jihočeském kraji," řekla ředitelka Jihočeské centrály cestovního ruchu Petra Jánská.

Podle dat Statistického úřadu v loňském roce významně přibylo turistů z Polska (6,6 procenta), které je po Německu a Rusku třetím nejvýznamnějším trhem.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku