sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Účastníci 14. Ekoprojektu – společné foto všech 86 účastníků z Veselí n. L.(ČR),Yspertalu (Rakousko), Tokaje(Maďarsko) a Cieszyna (Polsko) (132.77 KB)
Výsledky 14. Juniorského ekologického projektu s názvem „Energie a životní prostředí"
22.06.2012

Projekt "Energie a životní prostředí" se konal od 4.6. do 8.6. 2012 v SOŠ ekologické a potravinářské Veselí nad Lužnicí.

Projektu se zúčastnilo 60 studentů z Maďarska, Polska Rakouska a 26 studentů 3. ročníku přírodovědného lycea SOŠEP Veselí n. L. Komunikační řečí byl anglický jazyk. Na závěr projektu se uskutečnila mezinárodní konference za účasti ředitelů partnerských škol z Veselí nad Lužnicí (ČR), Yspertalu (Rakousko), Tokaje (Maďarsko), Cieszyna (Polsko), radních Jihočeského kraje (Ing. Karel Vlasák, Mgr. Jaromír Novák), starosty Veselí nad Lužnicí, zástupců odboru školství, mládeže a tělovýchovy Krajského úřadu Jihočeského kraje a dalších hostů.

Důležitým přínosem tohoto projektu bylo navázání kontaktů zahraničních studentů, týmová práce ve skupinách na zadaných tématech, využívání odborné angličtiny, konfrontace měřících metod naší školy s metodami využívanými partnerskými školami v Rakousku, Polsku a Maďarsku.

Výsledky a další podrobnosti naleznete v příloze.

Výsledky 14. Ekoprojektu (.pdf - 661.60 KB)

Fotogalerie ke stažení (.zip - 1992.70 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku