sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Projekt BELL získal v evropské soutěži e Twinning druhé místo
15.03.2013

Mezinárodní projekt BELL, kterého se v minulých dvou letech účastnili žáci a žákyně OA a VOŠE Tábor pod vedením Mgr. Aleny Jandlové a Heleny Průšové, dosáhl významného úspěchu na poli mezinárodních vzdělávacích projektů. V evropské soutěži eTwinnig, do které bylo přihlášeno 300 projektů z celé Evropy, získal vynikající druhé místo.

eTwinning je aktivita Evropské komise, do které se od jejího vzniku v roce 2005 zapojilo již více než 195 000 evropských učitelů. Ti společně realizují mezinárodní vzdělávací projekty online, tedy s využitím informačních a komunikačních technologií. Ke kontaktům se svými evropskými spolužáky využívají bezpečné prostředí virtuální třídy, které jim aktivita eTwinning bezplatně poskytuje.

Projekt OA a VOŠE Tábor byl zaregistrován v říjnu 2010 jako projekt propojující podprogram Comenius a aktivitu eTwinning. B.E.L.L. byl zaměřen na spolupráci mezi šesti evropskými zeměmi v oblasti výuky jazyků, ekonomiky a ICT. Spolupráce probíhala především ve dvou hlavních oblastech - FAIR TRADE a problematice cvičných firem. V České republice získal projekt národní certifikát kvality, díky němuž se OA a VOŠE Tábor mohla zapojit do evropské soutěže.

Ocenění bude předáno koordinátorce projektu Mgr. Aleně Jandlové na Evropské konferenci eTwinning v Lisabonu ve dnech 14. - 16. března 2013.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku