sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Vítězky minulého kola soutěže. (87.16 KB)
Začal 8. ročník soutěže Dívka Šumavy, kde se nehledí jen na krásu
18.03.2013

Propagace zdravé krásy, vzdělávání se a sociální cítění. To jsou hlavní motta soutěže Dívka Šumavy 2013, kde se nehledí jen na krásu. Do soutěže, která se letos koná již po osmé, se mohou zapojit dívky ve věku 18 až 25 let trvale žijící v Jihočeském a Plzeňském kraji.

Nejzazší termín, do kdy lze přihlášku do soutěže poslat, je 15. duben. Casting pro Jihočešky se koná 20. dubna v Českých Budějovicích a pro dívky z Plzeňského kraje 27. dubna v Plzni. Finálový galavečer je pak na programu 21. září 2013 v plzeňském Parkhotelu.

„Nehledáme profesionálky, modelky ani Miss, jejichž cesty směřují pouze k přehlídkovým molům, ale slečny, které mají chuť se naučit něco nového a v rámci toho třeba nahlédnout i do světa modelingu. Prioritou ale zůstává propagace zdravé krásy bez drastických diet a hubnutí, vzdělávání se, vystupování na veřejnosti či sociální cítění. Proto budou i letošní finalistky aktivně zapojeny do charitativních a dobrovolnických projektů," uvedla manažerka soutěže Pavlína Němečková.

První ročník soutěže se konal v roce 2006 a v současné době ji pravidelně zajišťují hejtmani Jihočeského i Plzeňského kraje.
Více informací o soutěži včetně přihlášky najdete na webové adrese www.divkasumavy.cz.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku