sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Evropský den akcí proti rasismu. (67.10 KB)
Evropský den akcí proti rasismu
17.04.2013


Evropský den akcí proti rasismu je zábavné odpoledne s doprovodným programem, kterého se mohou zúčastnit děti i dospělí. Akce se koná ve čtvrtek 18. dubna od 14 hodin na Letní scéně DK Slávie.

„Snažíme se podpořit toleranci lidí vůči jiným kulturám pomocí bohaté informační kampaně a kulturně-vzdělávacích projektů, které se v tento den uskuteční," uvedla vedoucí českobudějovického střediska Europe Direct Mgr. Vladimíra Vyhnálková.

Letošní ročník se již podruhé přesouvá pod širé nebe na letní scénu DK Slávie. Návštěvníci se mohou těšit na výchovně vzdělávací hry, taneční vystoupení, občerstvení, bazárek, promítání, přednášky a další. Během odpoledne vystoupí skupiny Yellow Sisters, Le Beng a Potrubí v Café Klubu Slávie. Od 14 hodin je na programu hra České Budějovice v barvách, která je určena dětem od 7 do 12 let. Cílem této hry je ukázat účastníkům, že multikulturalita a odlišnost jsou v naší společnosti běžné. V programu se pracuje s pojmy respekt a tolerance, které by se i pro nejmladší účastníky měly stát srozumitelnými slovy s jasným obsahem. Od 22 hodin začíná after party v Café klub Slávie.

Evropský den akcí proti rasismu připravilo evropské informační centrum Europe Direct České Budějovice ve spolupráci s Budějovickým Manifestem o.s. a Eurocentrem.
Více informací naleznete zde.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku