sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Bambiriáda 2013
18.04.2013

Patnáctý ročník jedinečné celorepublikové akce, pořádané Českou radou dětí a Mládeže, se tentokrát zabývá tématem dětství. „Dětství v proměnách času" - pod tímto mottem se letos uskuteční Bambiriáda 2013. Zkusíme se v průběhu Bambiriády ohlédnout a vrátit se v čase nazpět. Byly děti v jiných staletích jiné, nebo bylo Jiné jen prostředí, které jim dospělí vytvořili? Jak asi vypadaly radosti a starosti dětství?
Každé sdružení si připraví soutěžní disciplínu, která se bude k mottu vztahovat. Hlavním pořadatelem v Jihočeském kraji bude již tradičně Rada dětí a mládeže Jihočeského kraje - RADAMBUK. Akce se bude v Českých Budějovicích konat v areálu u Sportovní haly ve dnech 24. - 26. května 2013. Bambiriádu slavnostně zahájí v pátek 24. května 2013 v 9,30 hodin zástupci Rady dětí a mládeže Jihočeského kraje spolu s pozvanými hosty z MŠMT, ČRDM, Jihočeského kraje, Magistrátu města Č. Budějovice, se zástupci Armády ČR a společnosti E.ON.

Pozvánka ke stažení (.pdf - 1475.33 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku