sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto: Střední škola obchodní Vás zve na Veletrh fiktivních firem v Českých Budějovicích. (508.23 KB)
Střední škola obchodní Vás zve na Veletrh fiktivních firem v Českých Budějovicích
16.10.2015

V loňském roce se v rámci celostátní výstavy Vzdělání a řemeslo uskutečnil v Českých Budějovicích první ročník Veletrhu fiktivních firem. Organizace veletrhu se ujala Střední škola obchodní, České Budějovice, Husova 9, která má s výukou předmětu Fiktivní firma a rozvojem podnikatelských dovedností žáků bohaté zkušenosti.

Veletrh se konal také díky podpoře významných představitelů kraje i města České Budějovice s finanční pomocí řady sponzorů.

Druhý ročník Veletrhu fiktivních firem naváže na úspěšný první ročník ve dnech 21. - 22. října. Žáci středních škol z České republiky i Slovenska soutěží o hodnotné ceny sponzorů hned ve třech kategoriích. Ekonomická fakulta Jihočeské univerzity v Českých Budějovicích představí návštěvníkům soutěžní program „Co se skrývá pod povrchem?", ve svém stánku m.j. seznámí návštěvníky se zajímavou soutěží podnikatelských záměrů Invest Day. Všechny veletržní stánky letos naleznete v pavilonu F4.

Zajímáte se o podnikání? Chcete být úspěšní ve své profesi? Tak si rozhodně nenechte ujít příležitost navštívit ve dnech 21. - 22. října druhý ročník Veletrhu fiktivních firem v Českých Budějovicích.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku