sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Seminář o aktuálních dotacích a programech nejen pro začínající podnikatele
9.10.2017

Eurocentrum České Budějovice ve spolupráci s dalšími partnery pořádá odborný seminář pro podnikatele a zástupce malých a středních podniků s názvem „Dotace nejen pro začínající podnikatele“ s podtitulem „PŘÍLEŽITOST PRO VAŠE PODNIKÁNÍ“. Akce se uskuteční v pondělí 23. října 2017 od 9:30 v Zastupitelském sále Krajského úřadu Jihočeského kraje v Českých Budějovicích (U Zimního stadionu 1952/2).
Seminář nabídne ucelený přehled aktuálních dotačních možností, které mohou podnikatelé během následujících měsíců využít z Evropských strukturálních a investičních fondů pro rozvoj a posílení konkurenceschopnosti své firmy. Kromě toho budou představeny další projekty a instituce podporující podnikání v Jihočeském kraji.
Seminář tak účastníkům pomůže zorientovat se v dotačních titulech a rovněž budou moci konzultovat své projektové záměry se zástupci jednotlivých programů či institucí.
Během semináře budou představeny aktuální a plánované výzvy Operačního programu podnikání a inovace pro konkurenceschopnost a Operačního programu Zaměstnanost, a dále projekty pro získání stážistů Vzdělávání praxí a Cesta pro mladé. Své služby pro začínající podnikatele uvede Agentura CzechInvest, Jihočeská hospodářská komora a Jihočeská agentura pro podporu inovačního podnikání. Z jakých programů lze získat bezúročné úvěry a finanční příspěvky na úhradu úroků pro své investiční projekty vysvětlí představitelé Českomoravské záruční a rozvojové banky. Na akci rovněž vystoupí zástupci Úřadu práce a Jihočeského vědecko-technického parku.
Více informací k semináři naleznete v přiložené pozvánce a v programu nebo na webu Eurocentra ČB.
Seminář je bezplatný. Kapacita sálu je ale omezena, a je proto nutné se registrovat předem do 18. října přes formulář, který naleznete zde, nebo na e-mail pavla.slipkova@mmr.cz
Pro více informací neváhejte kontaktovat Ing. Pavlu Slípkovou (mob. 731 681 631, pavla.slipkova@mmr.cz).

Pozvánka (.pdf - 538.00 KB)

Program (.pdf - 302.34 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku