sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Výtvarný podzim v krumlovské Boudě nabídne například drátkování kamínků či malování na plátno
10.10.2017

Výtvarný podzim v Boudě se kvapem blíží. Projekt podpořený Jihočeským krajem, městem Český Krumlov a Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy ČR nabídne dětem z Českého Krumlova výtvarně-řemeslné aktivity od 9. do 13. října.
„Nachystané máme oblíbené činnosti, jako je například drátkování kamínků, malování na plátno nebo vypalování do kůže,“ načrtává Jiří Muk z Centra pro pomoc dětem a mládeži, které je organizátorem akce.
Výtvarný podzim v Boudě je zaměřen na školy z regionu. „Letos je opět obrovský zájem, naplnili jsme všechny termíny. Na každý den máme naplánované čtyři třídy, což už je opravdu maximum. Samozřejmě nás těší, že tato letitá událost má stále tak velkou odezvu,“ říká Jiří Muk.
Výtvarný podzim v Boudě je jednou z nejstarších aktivit tohoto nízkoprahového zařízení. Poprvé se uskutečnil již v roce 2003. Cílem je dětem a mládeži předvést techniky, se kterými už se dnes běžně nesetkají. Účast je bezplatná a vyrobené výrobky si děti odnášejí domů.

KONTAKTY A ODKAZY:
Vlastimil Kopeček (ředitel CPDM) - cpdm@icmck.cz
Webové stránky CPDM - www.cpdm.cz
Telefon (CPDM) - 380 713 042
Václav Votruba

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku