sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Pozvánka na seminář
15.03.2018

Jihočeský kraj zve na seminář pro potencionální žadatele o finanční podporu z dotačního programu Jihočeského kraje Podpora přípravy projektových záměrů strategických projektů pro Jihočeský kraj v souladu s Krajskou přílohou k národní RIS3 – 2. výzva.

DATUM KONÁNÍ: 5. dubna 2018
ČAS KONÁNÍ: 10:00 – 12:00 hodin
MÍSTO KONÁNÍ: Krajský úřad Jihočeského kraje, U Zimního stadionu 1952/2, České Budějovice, Zasedací místnost Ovál - 2n.p. č. 2082.


PRO KOHO JE SEMINÁŘ URČEN
Seminář je určen zástupcům veřejných (veřejnoprávních1) subjektů, které mohou být potenciálními žadateli o finanční podporu z 2. výzvy dotačního programu Jihočeského kraje Podpora přípravy projektových záměrů strategických projektů pro Jihočeský kraj v souladu s Krajskou přílohou k národní RIS3.

CÍL SEMINÁŘE
Cílem semináře je poskytnout účastníkům nezbytné informace, potřebné pro úspěšné podání žádosti a pro následnou bezproblémovou realizaci projektu.


REGISTRACE
V případě Vašeho zájmu zašlete, prosím, vyplněnou přihlášku, která je součástí této pozvánky, a to nejpozději do úterý 27. března 2018, e-mailem na adresu: halabicova@kraj-jihocesky.cz.
Na semináři budou přítomni členové přípravného týmu dotačního programu vč. RIS3 developerů strategických projektů. Seminář je bezplatný.


TĚŠÍME SE NA SETKÁNÍ S VÁMI!
Případné dotazy týkající se organizace semináře směřujte, prosím, na Mgr. Helenu Halabicovou, e-mail: halabicova@kraj-jihocesky.cz, tel. č.: 386 720 109.

Přihláška na seminář ke stažení (.docx - 55.45 KB)

Pozvánka na seminář ke stažení (.pdf - 254.06 KB)

Informační leták ke stažení (.pdf - 277.30 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku