sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (92.64 KB)
Mezinárodní hudební festival v Českém Krumlově se blíží!
17.05.2018

Tento festival patří mezi nejvýznamnější kulturní akce v České republice a stal se trvalou součástí evropského kulturního kalendáře. Jeho tradice sahá do roku 1992 a je reprezentativní letní přehlídkou světové hudební kultury, jejích nejnovějších trendů, s širokým rozpětím hudby od 15. až po 21. století. Jihočeský kraj patří k tradičním podporovatelům a donátorům této jediné akce.

A které tři akce patří k letošnímu TOP z celého festivalu?

Operní galakoncert Piotra Beczały a Sondry Radvanovsky, sobota 21. července 20.30, Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Festivalový večer bude patřit dvěma světovým pěveckým hvězdám, které spojuje Metropolitní opera a další prestižní pódia, tenoristovi Piotru Beczałovi a sopranistce Sondře Radvanovsky. Doprovodí je PKF – Prague Philharmonia pod vedením Leoše Svárovského. Beczała je jedním z nejvyhledávanějších lyrických tenoristů současnosti. Sondra Radvanovsky je považována za jednu z nejlepších verdiovských interpretek. Na programu jejich krumlovského koncertu nebudou chybět árie Rusalky a Prince, které mají oba pěvci ve svém repertoáru. 

Pocta Leonardu Bernsteinovi, muzikálový večer,  sobota 28. července 20.30, Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Program letošního muzikálového večera připomene sté výročí narození vynikajícího amerického skladatele a dirigenta Leonarda Bernsteina. Sólisté z Broadwaye - Christiane Noll, Dee Roscioli, Hugh Panaro a Darius de Haas - za doprovodu Severočeské filharmonie Teplice pod vedením amerického dirigenta Randalla Craiga Fleischera uvedou ukázky z Bernsteinových slavných děl On the Town, Wonderful Town, 1600 Pennsylvania Avenue, Candide, West Side Story ad.

Keep Swinging! Swingový večer ve stylu Las Vegas, sobota 4. srpna 20.30, Pivovarská zahrada, Český Krumlov
Velká koncertní show navazující na úspěšný hudební projekt Sinatrology, který se už v roce svého vzniku (2015) stal v České republice doslova fenoménem. Stejně jako u projektu Sinatrology i u “Keep Swinging!” stojí v čele český swingový zpěvák a hudební producent Jan Smigmator, který v doprovodu RTV Big Bandu Felixe Slováčka představuje písně Velkého amerického zpěvníku v tradičních i zbrusu nových aranžmá a společně s exkluzivními hosty dokazuje, že swingové standardy stále táhnou a především nestárnou.  Pro návštěvníky bude připravena také afterparty s casinem Falešných hráčů (ruleta, poker, blackjack), electroswingovým DJ, tanečním parketem s výukou swingového tance, degustačním barem a večerním rautem.

Více informací a vstupenky na: http://festivalkrumlov.cz/

 

Foto ke stažení (.jpg - 243.34 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 95.12 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 56.56 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 230.94 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 102.16 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 507.94 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 971.25 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 1055.99 KB)

Foto ke stažení (.jpg - 1632.59 KB)

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku