sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Foto aktualita (143.12 KB)
Centrum pro pomoc dětem a mládeži v Českém Krumlově vydalo knihu bilancující uplynulých 20 let
17.12.2018

Starosta města Český Krumlov Dalibor Carda a Miroslav Hrdina z Krajského úřadu Jihočeského kraje pokřtili ve středu 12. prosince v českokrumlovském divadelním klubu Ántré knihu nazvanou CPDM, 20 let stavíme mosty a spojujeme břehy. Slavnostní události přihlíželo několik desítek spolupracovníků a sympatizantů Centra pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov, o kterém kniha vypráví. Hudební doprovod obstarala skupina Sirény.

„Mám z celého večera skvělý pocit. Bylo to přátelské setkání, přičemž dorazili i lidé, se kterými jsme se roky neviděli. Myslím si, že to byl velmi důstojný křest knihy, na které jsme pracovali dva roky a která snad čtenářům udělá radost,“ říká ředitel CPDM Vlastimil Kopeček.

Autorem knihy je spisovatel a novinář Václav Votruba, který se zaměstnanci a spolupracovníky organizace podnikl desítky hodin rozhovorů. „Na naše setkání budu dlouho vzpomínat, naplňovala mě pozitivní energií. Přesně to totiž lidé z CPDM umějí! A věřím, že je to z knihy cítit,“ dodává se slovy, že je dílo pojato tak, aby bylo přístupné široké veřejnosti. „Žádná čísla a suchá fakta. Kniha je plná vzpomínek, postřehů, radostí i strastí, zkrátka plná života.“

Publikaci doprovází vybrané fotografie z činnosti CPDM a ilustrace, jejichž autorkou je Marie Snášelová Štorková, která se zároveň postarala o sazbu.

Knihu vydalo Centrum pro pomoc dětem a mládeži, o.p.s. Česky Krumlov ve spolupráci se společností Elmavia, s.r.o. Vydání bylo podpořeno městem Český Krumlov, Jihočeským krajem a společností Vlašský dvůr Český Krumlov, s.r.o. 

Prvních 300 kusů je distribuováno zdarma. Zájemci si knihu mohou vyzvednout v sídle Centra pro pomoc dětem a mládeži Český Krumlov na adrese T. G. Masaryka 114.

 

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku