sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Konkurenceschopnost Jihočeského kraje posílí i díky klastrům
14.09.2006

Pro mnoho podnikatelů v tuzemsku je pojem klastr stále neznámé slovo, zatímco ve vyspělých světových ekonomikách je s touto formou spolupráce firem spjata prosperita a rostoucí konkurenceschopnost celých regionů. Také Evropská unie začala tento koncept mohutně prosazovat a především finančně podporovat v rychle rostoucích ekonomikách střední a východní Evropy.
Co znamená a obnáší vznik klastru, tedy sdružení firem podnikajících ve stejném oboru, jak získat zajímavou finanční podporu Evropské unie a jaké jsou zkušenosti nejen z České republiky? Odpovědi na tyto a mnoho dalších otázek obdrží podnikatelé, vědci a zástupci veřejných organizací na konferenci „Posilování regionální konkurenceschopnosti prostřednictvím klastrů", která se koná 18. října 2006 v Českých Budějovicích ve spolupráci s Krajským úřadem Jihočeského kraje, Jihočeské agentury pro podporu inovačního podnikání a agentury CzechInvest.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku