sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Zasedání Rady Asociace krajů České republiky se bude konat v Jihočeském kraji
19.06.2007

Dne 22. června 2007 se v Lipně nad Vltavou (Loděnice Lipno) v Jihočeském kraji uskuteční 19. zasedání Rady Asociace krajů České republiky. Členové Rady AKČR budou jednat od 8.00 do 12 hod. Následně po zasedání Rady AKČR proběhne od 12.15 do 12.45 hod. tisková konference.

Rada AKČR se na svém 19. zasedání bude opětovně zabývat stavem projednávání Národního strategického referenčního rámce a operačních programů s Evropskou komisí. O dalším rozvoji organizace Lesy ČR a její spolupráci s kraji budou členové Rady AKČR jednat s Jiřím Holickým, generálním ředitelem Lesy ČR. Na programu zasedání bude i otázka řešení pozemků pod komunikacemi II. a III. třídy. Za tímto účelem na Radě vystoupí Miloslav Vaněk, generální ředitel Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových. Důležitým bodem k projednání bude také úprava rozpočtového určení daní krajů s ohledem na vládní návrh daňové reformy a dále návrhy na změnu rozpočtového určení daní v oblasti sociálních služeb a regionálního školství.

U příležitosti 19. zasedání Rady AKČR se hejtmani sejdou i se zástupci Ministerstva vnitra. Tématem společného jednání, které se z časových důvodů uskuteční již v předvečer zasedání, bude především reforma policie, vstup České republiky do Schengenského prostoru, azylová a migrační politika.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku