sablona: /usr/local/www/apache22/data/htdocs-wwwtest.kraj-jihocesky.cz/sys/web/templates/uvod
Jihočeský kraj
31. prosince 2018 je provozní doba krajského úřadu z technických důvodů stanovena od 8:00 do 14:00 hodin. Děkujeme za pochopení

Jihočeský kraj - oficiální server provozovaný Krajským úřadem

Textová verze stránek

Navigace - nejvy‘‘í úroveň - výběr sekce

obrázkový předěl

obrázkový předěl
Jak najít práci v zahraničí
21.09.2007


Europe Direct Krajského úřadu JK zve na EUROPEAN JOB DAYS 24. - 25. 9.2007. Poslední zářijový týden je již tradičně označen jako Evropský týden pracovní mobility (European Job Days) a slouží k tomu, aby byli občané členských zemí EU informováni o možnostech práce v jiných zemích Evropské unie.

Evropské informační středisko Europe Direct Krajského úřadu Jihočeského kraje spolu s českobudějovickým zástupcem EURES - celoevropské organizace umožňující snazší vstup na zahraniční pracovní trh - a spolu s Eurocentrem České Budějovice připravili dvoudenní seminář, který všem zájemcům nejen o práci v cizině, ale také o stáže či dobrovolnickou práci přinese zajímavé informace.

24.9. v 10:00 proběhne na KÚ (sál Prescentrum) přednáška Libora Šimánka o možnostech práce v zahraničí, založená na praktických doporučeních a aktuální nabídce volných míst. Tato přednáška se bude opakovat ve stejném čase i 25.9. opět v Presscentru. V úterý navíc od 11:30 proběhne přednáška Jana Látala , zástupce Informačního centra mládeže a Eurodesk, zaměřená na možnosti studia či stáží v zahraničí.

Po oba dva dny budou moci zájemci jak z řad studentů či čerstvých absolventů, tak také nezaměstnaní, zaměstnavatelé nebo zprostředkovatelské agentury získat i další informace o aktuálních problémech, které řeší politici v Evropském parlamentu nebo Evropské komisi. Tyto informace jim poskytnou oba informační subjekty: Europe Direct, zřizovaný přímo Evropskou komisí, a Eurocentrum, zřízené v loňském roce Úřadem vlády.

Creative Commons       Copyright (C) 2017 Jihočeský kraj        Mapa webu        Prohlášení o přístupnosti stránek               Kontaktujte webmastera        Úvodní stránka       
Zákazky na profilu zadavatele Jihočeský kraj
neveřejný portál kraje
youtube kanál
profil kraje na facebooku